MACZO

Maczo to piesek w wieku ok. 8/9 lat. 6 lat spędził w domu, niestety stan zdrowia jego właścicielki nie pozwala dalej się nim zajmować. Z dnia na dzień życie Macza zmieniło się o 180 stopni. Z kanapy trafił do kojca. Maczo to typowo domowy psiak. Jak najszybciej powinien iść do adopcji, schronisko powinno być jedynie krótkim przystankiem w drodze do nowego domu!
Maczo jest przeuroczy, wygląda jak mieszaniec labradora i owczarka niemieckiego. Z charakteru także przypomina labka, to wesoły i radosny psiak, w głowie niczym nie różnie się od szczeniaczka. Ma w sobie dużo energii, ciałem i duchem to wciąż młodziak. 😀 Lubi pobiegać na wybiegu i chętnie spaceruje. Świetnie zachowuje się na spacerach, to wychowany i ułożony piesek. Jest biały jak śnieżynka, to czyściutki piesek. Nasz białasek ma w sobie taki urok osobisty, że nie da się przejść obok niego obojętnie.
U nas mieszka w pojedynczym boksie, ale zapewne mógłby zamieszkać w domu z ugodowym psim towarzystwem. To niewymagający psiak, zupełnie starczy mu absolutne minimum: pełna miska, posłanko i dużo miłości.