ROJBER

Przedstawiamy Rojbera- najbardziej pechowego psa w całym schronisku. Działa jak magnes na wszelkie nieszczęścia. Dwa razy był w adopcji i dwa razy z niej wrócił. Rojber jest psem padaczkowym o rzadkiej częstotliwości ataków. Choroba nie pogarsza jego komfortu życia. Niestety, wśród ludzi wciąż panuje przekonanie, że chory znaczy gorszy… A Rojberek- chorobą się nie przejmuje, tylko ludzie robią problem z niczego 😉 Rojber to psiak pogodny, przyjazny, baaardzo chętny do głasków i kontaktu z człowiekiem. Nieporadnie pcha się na kolana, wtula się w ramiona. Jednym słowem: pies-ideał! Bardzo nas martwi jego sytuacja. W schronisku znalazł się 5 lat temu. Jako młody psiak stracił dom i świat o nim zapomniał 🙁 Lata mijają, Rojber się zestarzał. A choroba i starszy wiek to już pakiet psa nieadopcyjnego..
Rojberek jednak nie stracił nadziei, wciąż pełny wiary wypatruje TEJ osoby, która podejdzie do jego kojca i bez chwili wahania powie: „Wybieram ciebie” 🙂
Rojber jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem, z kimś bliskim. Gdyby miał swój domek, swojego człowieka z pewnością doceniłby to całym sercem! Prosimy o dom dla poczciwego dziadeczka!!